O firmie

KIM JESTEŚMY?

Jesteśmy młodą i nowoczesną firmą, która prężnie rozwija się w branży spawalniczej. Wykorzystujemy sprawdzone metody montażu oraz spawania konstrukcji stalowych różnych gabarytów. Nasze spawarki perfekcyjnie radzą sobie ze stalą czarną, nierdzewną a także aluminium. Konstrukcje, które wykonujemy, muszą być odpowiednio zabezpieczone przed korozją, działaniem chemikaliów i wysokiej temperatury oraz uszkodzeniami mechanicznymi, dlatego każdą z nich cynkujemy, a w sytuacjach wymagających dodatkowej ochrony, malujemy proszkowo. Poza tym, dokładnie oczyszczamy stal ze wszystkich zanieczyszczeń, wykorzystując technologię piaskowania.

SPAWAMY Z PASJĄ, dlatego produkt, który u nas zamówisz, wykonamy z największą starannością!

CENNE DOŚWIADCZENIE

Mimo, że WeldArt Construction działa na rynku od niedawna, w codziennej pracy wykorzystujemy ogromne doświadczenie Andrzeja Procaka, założyciela naszej firmy.

Przez 15 lat realizował kontrakty zagraniczne, pracując na statkach i platformach wiertniczych w północnej Europie. Pracował dla norweskiej firmy RC OFFSHORE, która realizuje zaawansowane projekty na platformach wiertniczych Morza Północnego. W tym czasie poznał najwyższe europejskie standardy w branży spawalniczej a także w zakresie biznesu i obsługi klienta.

Po powrocie do Polski, zdecydował się wykorzystać doświadczenie zdobyte za granicą i otworzył WeldArt Construction, firmę w której SPAWAMY Z PASJĄ!

PRACUJEMY DLA DUŻYCH FIRM ZAGRANICZNYCH

Nieprzerwanie, od momentu powstania WeldArt Construction, jesteśmy podwykonawcą dla dużych firm z Norwegii i Dani. Zagraniczne przedsiębiorstwa cenią nas za dokładność, odpowiedzialność i terminowość, dlatego co miesiąc zlecają nam spawanie i montaż 10 ton konstrukcji stalowych.

Naszym największym klientem jest RC OFFSHORE, norweska firma, dla której wyposażamy kontenery typu10ft DNV 2.7-1 offshore w konstrukcje stalową z gatunku stali S355 oraz cała hydraulikę siłową, czyli siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze i jednostki hydrauliczne.

SPAWAMY Z PASJĄ, dlatego produkt, który u nas zamówisz, wykonamy z największą starannością!

NASZA MISJA

Najważniejszym celem WeldArt Construction jest dokładna realizacja usługi, którą nam zlecisz. Doskonale wiemy, że w tej branży, oprócz precyzji, liczy się terminowość. Dlatego współpracując z nami, możesz być spokojny, że Twoje zlecenie zostanie wykonane na czas!

Dzięki odpowiedniej kontroli kosztów wykonujemy naszą pracę w konkurencyjnych cenach a produkty, które dla Ciebie przygotujemy, będą miały najwyższą jakość. Zdajemy sobie sprawę, że zależy Ci również na sprawnej realizacji zlecenia, dlatego dołożymy wszelkich starań, by zmniejszyć czas prefabrykacji oraz instalacji do absolutnego minimum.

Zadowoleni klienci są dla nas największym sukcesem, dają nam mnóstwo satysfakcji i motywują do pracy nad ciągłym rozwojem naszych usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów!

Menu