O firmie

  1. Home
  2. O firmie

KTO JESTEŚMY?

Jesteśmy dynamiczną i innowacyjną firmą, rozwijającą się aktywnie w branży spawalniczej. Stawiamy na sprawdzone metody montażu oraz spawania konstrukcji stalowych o różnych wymiarach. Nasza wyjątkowa zdolność spawania obejmuje stal czarną, nierdzewną i aluminium. Konstrukcje, które wytwarzamy, są precyzyjnie zabezpieczane przed korozją, oddziaływaniem substancji chemicznych, wysoką temperaturą oraz uszkodzeniami mechanicznymi. Dlatego też poddajemy je procesowi cynkowania, a w przypadku szczególnych wymagań, poddajemy malowaniu proszkowemu. Dodatkowo, dokładnie oczyszczamy stal ze wszelkich zanieczyszczeń, wykorzystując technologię piaskowania.

PRACUJEMY Z PASJĄ, co oznacza, że każdy produkt, który u nas zamówisz, jest tworzony z najwyższą starannością!

Nasz zespół

NASZA WARTOŚCIOWA HISTORIA

Chociaż WeldArt Construction pojawiła się na rynku stosunkowo niedawno, to w naszej codziennej pracy korzystamy z ogromnego doświadczenia naszego założyciela, Andrzeja Procaka. Przez 15 lat pracował on na kontraktach zagranicznych, spędzając czas na statkach i platformach wiertniczych na północy Europy. Pracując dla norweskiej firmy RC OFFSHORE, realizującej zaawansowane projekty na platformach wiertniczych Morza Północnego, poznał najwyższe europejskie standardy w dziedzinie spawania oraz zdobył cenne doświadczenie biznesowe i w obszarze obsługi klienta.

Po powrocie do Polski, postanowił wykorzystać zdobyte za granicą doświadczenie i założył firmę WeldArt Construction, w której spawamy z pasją!

NASZA MIĘDZYNARODOWA AKTYWNOŚĆ

Od momentu powstania WeldArt Construction, jesteśmy nieprzerwanie partnerem dla renomowanych firm ponad 10 krajów europy . Naszym zagranicznym klientom zależy na naszej dokładności, odpowiedzialności oraz terminowości, dlatego co miesiąc powierzają nam zadania związane z montażem i spawaniem konstrukcji stalowych o wadze łącznie 10 ton.

Naszym głównym klientem jest RC OFFSHORE, norweska firma, dla której dostarczamy konstrukcje stalowe typu 10ft DNV 2.7-1 offshore wykonane z wysokiej jakości stali S355, wraz z kompletnym systemem hydrauliki siłowej, obejmującym siłowniki hydrauliczne, rozdzielacze oraz jednostki hydrauliczne.

PRACUJEMY Z PASJĄ, co oznacza, że produkt, który u nas zamówisz, jest tworzony z największą starannością!

NASZA MISJA

Naszym priorytetem w WeldArt Construction jest precyzyjne wykonanie zlecenia, które nam powierzysz. Rozumiemy, że w naszej branży, oprócz jakości, kluczowa jest terminowość. Dlatego współpracując z nami, możesz być pewien, że Twoje zlecenie zostanie zrealizowane punktualnie! Dzięki kontrolowaniu kosztów, oferujemy konkurencyjne ceny za nasze usługi, przy zachowaniu najwyższej jakości. Jesteśmy świadomi, że zależy Ci również na szybkim dostarczeniu gotowych produktów, dlatego podejmujemy wszelkie wysiłki, aby skrócić czas prefabrykacji i instalacji do absolutnego minimum. Nasze zadowolone klienty stanowią dla nas największy sukces i źródło satysfakcji. To oni motywują nas do ciągłego rozwoju naszych usług. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już teraz!

0 +
Realizacji
0 +
Kraje
0 +
Zadowolonych klientów